W sumie balsam do ciała z kwasami to ciekawe rozwiązanie

2019-08-07

Balsam jest jednym z moich ulubionych , ma świeży delikatny zapach a drobinki nie znikają wcale szybciej niz w przypadku innych balsamów. Właśnie testuję jeden balsam pod prysznic i pewnie niedługo napiszę recenzję. Gdy balsam stężeje należy go ponownie przemieszać, aby jego konsystencja była gładsza. W sumie balsam do ciała z kwasami to ciekawe rozwiązanie. Dlatego też mój balsam powędrował dalej. Mialam kiedys balsam brązujący z Ziaji i był dobry, nie robił plam. Mój nie kwestionowany faworyt w kwestii rozświetlania ciała to olejek Nuxe. Zawarte w balsamie drobinki złota delikatnie ją rozświetlają. Właśnie je niedawno odkryłam przez jeden balsam z organic flowers. Aktualnie używam mleczka do ciała masło kakaowe, które poprawia koloryt skóry. Ten mocno napigmentowany rozświetlacz do twarzy i ciała w pudrze jest praktycznym rozwiązaniem w podróży, kiedy nie mamy czasu ani warunków na spokojne balsamowanie ciała. Ekskluzywny balsam do ciała doskonale odżywia skórę i natychmiast zapenia głęboki poziom nawilżenia. Lubie chłodzące :-)Jedyny balsam który działał na mnie wyszczuplająco był z firmy Clarins. Ten delikatnie opalizujący balsam zachwyci każdą kobietę, która pragnie dodać swojemu ciału naturalnego, perłowego blasku. Natomiast nie jestem pewna co do jego wartości odżywczych dla ciała bojest to jednak rozswietlacz. Balsam doskonale się wchłania, intensywnie nawilża, regeneruje. Fajnie, ze balsam sie sprawdzil. Ten balsam to świetna alternatywa dla tych sklepowych. Bardzo zaciekawil mnie ten balsam ale nigdy go nie widzialam w zadnym sklepie:(http://solidaryexpensivee. Ja wczoraj kupiłam balsam z Eveline. Z Ziai najbardziej lubię właśnie balsam oliwkowy, mydło oliwkowe pod prysznic oraz maseczkę do twarzy z glinką zieloną. Miałam oleje tej marki, balsam pewnie u mnie też sprawdziłby się raczej w letnim okresie. Balsam się nie lepi (nawet podczas upałów), za co wielki plus! Ten balsam musi mieć niesamowity zapach- uwielbiam kosmetyki o zapachu trawy cytrynowej! Niestety potwierdzam Twoją opinię, balsam jest kiepski, dziwnie się wchłania, jest rzadki, ale lepki i tworzy taką niewidzialną, lecz wyczuwalną ściągającą skorupkę na skórze. Ten balsam doskonale odżywia i nawilża skórę dzięki zawartości aloesu i dodatku w postaci odmładzającej witaminy. I możliwe, że po wypróbowaniu balsamu pod prysznic już żaden zwykły balsam do ciała nie będzie mnie satysfakcjonował. Balsam rewelacja :) czeka mnie jeszcze jadan studniowka i na pewno sie na niego skusze:))Obserwuje i zapraszam do siebie!