Tresor In Love to zapach raczej słaby

2019-12-11

Czytam opowieści o Tresor i jakbym czytała o innych perfumach. Perfumy Lancome Tresor In Love możesz kupić w Perfumeria. Lancôme Tresor in Love to elegancki zapach dla wszystkich kobiet, które uwielbiają spontaniczne i romantyczne momenty w swoim życiu. Osobiście bardzo polecam i jestem dumna że Tresor “zasilił”moją półkę z zapachami. Tresor In Love https://indizio.pl/ to zapach raczej słaby. Tresor to niewątpliwie słodki owocowo-kwiatowy zapach na początku a owocowo pudrowy na końcu. Tresor nie jest nudny, nie jest tani. Dla mnie tresor jest zbyt mocny,mało kwiatowy i zbyt przytłaczający. Początkowo w Tresor czuć morelę i ich kwiaty, różę, brzoskwinię, irys, lilię i jaśmin. SetFacebookEventsEnabled(true); ); In love. A mnie z Tresor in Love najtrudniej żyć na początku, później – kiedy już staje się spokojniejszy i bardziej pudrowy, to wtedy czuję, że to zapach całkiem miły. • Fall in love with every coat. Podstawę zapachu Trésor in Love stanowią cedr i piżmo. Ja właśnie się nakręciłam na fiołkowy Insolence, a Love Spell to chyba zapach, który lubi bliska mi osoba. Opis produktu Tresor In Love to połączenie aromatów owocowych z kwiatowymi. Lancome Tresor in Love ($ctrl. Lancome Tresor In Love zapach dla tych kobiet, które można by określić mianem nowoczesnych. Choć życie bywa przewrone, dostałąm zestaw lancome tresor la nuit na gwaizdkę. Tresor In Love to taka lekka i przyjemna miłostka, może nawet filmowa puppy love. Tresor In Love to połączenie aromatów owocowych z kwiatowymi. Lancome Tresor In Love. Lancome Tresor to perfumy z duszą i sercem i może są po części Vintage lub są już nie modne jak to często można uslyszeć lub przeczytać na forach,ale są jedne i jedyne. Tresor stoi na mojej toaletce kilka lat ,prawie nie naruszony. Uwielbiam nieoczywiste, ciężkie, orientalne i niepopularne obecnie zapachy a Tresor spełnia wszystkie moje wymagania. Tusz do rzęs „Better than sex” Fall in love with every coat. Lancôme Tresor in Love to elegancki zapach dla wszystkich kobiet, które uwielbiają spontaniczne i romantyczne momenty w swoim życiu. I like the idea of this post as I love lilac! Tresor jest zdecydowanie eleganckim zapachem, przypominającym nam francuską, ponadczasową elegancję, romantyzm. Woda perfumowana Trésor In Love, kwiatowo-owocowy skarb od Lancôme, otrzymał przecudny, smukły jak dziewczęca talia, flakon. Tresor In Love to zapach raczej słaby. Tresor to nie moja bajka. Jednak wśród starszych kobiet można wyczuć podobne zapachy, więc czy Tresor jest też taki wyszukany?