Przegląd recenzji i opinii produktu avaya 9608 wykonany został w rezultacie 19 ocen

2021-03-04

Takim rozwiązaniem jest platforma komunikacji zintegrowanej Equinox, którą Avaya wzbogaciła o usługi poznawcze takich firm jak Microsoft i Google. Uzytkownicy nie moga z nich korzystac bez uprzedniej pisemnej zgody Avaya lub wlasciwej osoby trzeciej bedacej wlascicielem danego Znaku. Wydajna i niedroga wersja z czarno-białym wyświetlaczem, czterema przyciskami ekranowymi i kompatybilnym rozwiązaniem Avaya one-X integruje istniejące systemy. Przegląd recenzji i opinii produktu avaya 9608 wykonany został w rezultacie 19 ocen. Od kilku lat Avaya konsekwentnie zmienia profil swojego biznesu. Avaya nie ponosi odpowiedzialnosci za jakiekolwiek modyfikacje, uzupelnienia lub wykreslenia dokonane w oryginalnej opublikowanej wersji dokumentacji, chyba ze zostaly one dokonane przez Avaya. Platforma Equinox może też być w prosty sposób integrowana z aplikacjami biznesowymi, co umożliwia wzbogacenie ich o wbudowane funkcje komunikacyjne. Avaya jest pionierem w dziedzinie technologii komunikacji i interakcji. Jesli uzytkownik koncowy lub partner kanalu sprzedazy Avaya chce zainstalowac dwie kopie tego samego oprogramowania vappliance, powinien zamówic dwie licencje na oprogramowanie vappliance. Uzytkownik koncowy nie moze ponownie zainstalowac ani korzystac z Oprogramowania na Serwerze(ach) o wiekszej wydajnosci bez uprzedniej zgody Avaya i uiszczenia oplaty z tytulu rozbudowy (upgradu). Equinox ułatwia pracę grupową zarówno wewnątrz firmy, jak i współpracę z podmiotami zewnętrznymi – klientami czy partnerami. Jeśli masz bardziej szczegółowe zapytania, które dotyczą produktu - kieruj je prosto do producenta Avaya lub sklepu. Na przyklad, jezeli uzytkownik koncowy lub partner kanalu sprzedazy Avaya chce zainstalowac dwie kopie tego samego Produktu, powinien zamówic dwie licencje Produktu. Equinox to nowa, innowacyjna platforma cyfrowa firmy Avaya przeznaczona do komunikacji biznesowej. Nazwany uzytkownik oznacza uzytkownika lub urzadzenie wyraznie upowaznionego przez Avaya do uzyskania dostepu i korzystania z Oprogramowania. Wszelkie znaki towarowe nie nalezace do Avaya sa wlasnoscia ich prawowitych wlascicieli. Telefony AVAYA to zaawansowane rozwiązania o wysokiej jakości i konkurencyjnej cenie. Avaya zastrzega sobie prawo dokonywania zmian i korekt informacji zawartych w niniejszym dokumencie bez koniecznosci powiadamiania o nich jakiejkolwiek osoby lub organizacji. Avaya nie gwarantuje nieprzerwanego funkcjonowania tych laczy, ani nie sprawuje kontroli nad dostepnoscia stron, do których lacza te odsylaja.