2019-08-01

Lokale do wynajęcia Wrocław powierzchni biurowych w Polsce od kilku lat charakteryzuje się wysoką podażą

Oferujemy do wynajęcia pomieszczenia biurowe, magazynowe od 18 m2 do 96 m2 w atrakcyjnych cenach. Lokale użytkowe na sprzedaż. Dolnośląski rynek powierzchni handlowych wydaje się być już nieco przesycony, zwłaszcza w dużych miastach. Wrocław uznawany jest za jedno z miast, w których rynek biurowy rozwija się najszybciej w Polsce. Lokale do wynajęcia Wrocław powierzchni biurowych w Polsce od kilku lat charakteryzuje się wysoką podażą. Do wynajęcia samodzielny moduł biurowy o powierzchni. Wybierając idealne biuro do wynajęcia dla prowadzonej działalności gospodarczej, możliwe jest dostosowanie metrażu powierzchni biurowej do swoich potrzeb. Do wynajęcia bardzo ładne słoneczne mieszkanie przy. Do wynajęcia od zaraz bardzo ładny i zadbany lokal biurowy o powierzchni 77 m2 zlokalizowany w bocznej ulicy Kasprowicza. Rynek powierzchni biurowych w naszym kraju cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Wrocław / krzyki /. Lokale biurowe i lokale przeznaczone na handel czy usługi cechuje inna specyfika. Do wynajęcia reprezentacyjny obiekt biurowo-usługowy. Polecam do wynajęcia atrakcyjny,kameralny lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w samym centrum Wrocławia. Czym innym będą się charakteryzowały lokale handlowe, czym innym biurowe czy usługowe, ale wszystkie je łączy jedno: powinny być dobrze położone. Lokal biurowy do wynajęcia w centrum Wrocławia. Do wynajęcia nowy budynek, na działalność medyczną, biurową. Specjalizujemy się w sprzedaży lub wynajmie nieruchomości takich jak: mieszkania, domy, grunty, lokale oraz budynki komercyjne. Każdy oferowany przez nas lokal do wynajęcia ma zapewnioną w cenie czynszu kompleksową obsługę sekretariatu oraz zarządzanie korespondencją. Mimo lepszych danych o stanie polskiej gospodarki, rynek powierzchni handlowych ciągle jest w wyraźnej defensywie. [Do wynajęcia 2-pok mieszkanie przy Uniw. Gotowy do wynajęcia od sierpnia tego roku. Nasze oferty obejmują zarówno nowe domy, w tym dom od dewelopera, i mieszkania na rynek pierwotny, jak i nieruchomości z rynku wtórnego. Dodatkowo, są do wynajęcia rampy. Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 103,12 metra kwadratowego na trzecim piętrze we Wrocławiu w cenie 4,5 tysiąca złotych miesięcznie. Możemy Ci pomóc w każdym aspekcie związanym z nieruchomościami — interesuje Cię kawalerka do wynajęcia czy sprzedaż mieszkania? Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 76 metrów kwadratowych na wysokim parterze, we Wrocławiu w cenie 2,5 tysiąca złotych miesięcznie. Lokal użytkowy/gastronomiczny do wynajęcia w centrum Wrocławia. Polecam do wynajęcia lokal użytkowy/magazyn Krzywoustego w okolicach. Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy. Budynek biurowy zlokalizowany w sąsiedztwie dworca Głównego w Opolu składający się z ponad 20 pomieszczeń biurowych z pełnym węzłem sanitarnym do wynajęcia w całości. Do wynajęcia lokal biurowy o dużej powierzchni 176 metrów kwadratowych znajdujący się na parterze we Wrocławiu w cenie 26,1.