Jak zachować elastyczność i zwinność przy współpracy z custom web application development company..

2020-08-12

O ile nie jesteś w stanie przewidzieć z niezwykle wysokim stopniem pewności, jakie dokładnie będą wymagania twojego projektu, powinieneś trzymać się z dala od umów o stałej cenie - custom web application development company https://idego-group.com/custom-web-application-development/ doskonale wie czego potrzebujesz i posiada know-how na stworzenie aplikacji webowej, która zmieni rynek.


Często otrzymujemy zapytania od start-upów lub firm o ugruntowanej pozycji, które tworzą nowy produkt, ale będą nalegać na model umowy o stałej cenie. To jest przepis na katastrofę z różnych powodów, które omówiliśmy na naszym blogu, ale główny powód jest następujący: za każdym razem, gdy zmieniają się wymagania projektu (i zwykle tak się dzieje), będziesz musiał renegocjować umowę, która zużywa tonę czasu i zasobów - zarówno Twoich, jak i twórców.


Głównym powodem, dla którego właściciele produktów nie lubią tego podejścia, jest jego możliwość nadużycia przez programistów. Podobnie jak skrupulatny taksówkarz, który niepotrzebnie objeżdża, aby podnieść cenę za przejazd, właściciele produktów martwią się, że deweloper pracujący nad umową T&M prawdopodobnie przedłuży projekt tak długo, jak to możliwe, a tym samym opróżni konto bankowe właściciela produktu. Jednak w przypadku każdej dobrej firmy deweloperskiej ta obawa jest całkowicie nieuzasadniona.