kampanie adwords

2020-10-31

Google AdWords - skuteczna forma promocji?

Projekt promocji firmy, sklepu internetowe, produktu bądź usługi przy pomocy Google jest łatwy do zrealizowania dzięki AdWords.


Google Ads jest to program kampanii reklamowej, która realizowana jest tak, aby sponsorowane linki były wyświetlane internautom poszukującym treści powiązanych z frazą wpisaną w przeglądarkę. Reklamy tekstowe w wyszukiwarce, których używają kampanie adwords http://pl.seeyouup.com/oferta/11-google-ads to podstawowy format reklam, który praktycznie może być używany dla każdej działalności. Reklamy te swoją formą upodabniają się coraz częściej do organicznych wyników wyszukiwania. Główną funkcją takich reklam jest przekierowywanie użytkownika po kliknięciu na stronę docelową zdefiniowaną przy tworzeniu reklamy. W kampaniach AdWords reklamy produktowe PLA dedykowane są dla sklepów internetowych. Taki typ reklamy prezentowany jest w wyszukiwarce na samym szczycie wyników wyszukiwania. Charakterystyczną cechą są zdjęcia produktów i ceny widoczne w reklamie.

Dzięki kampaniom AdWords Twoje reklamy mogą wyświetlać się zaraz po uruchomieniu kampanii, co daje Ci możliwość monitorowania a także uzyskania w niedługim czasie zadowalających efektów.