Gillette Mach 3

2020-07-09

 Marka Gillette to kosmetyki przeznaczone do golenia a także wysokiej jakości maszynki. Pomimo, iż motto reklamowe brzmi „ najlepsze dla mężczyzny”, to gillette także wypuścił linie przeznaczona dla kobiet. Opatentowany system mach 3 to bardzo precyzyjne golenie. 

Maszynka posiada ostrza trwalsze niż stał, które zapewniają doskonałość i komfort. Do maszynki są również dostępne wymienialne ostrza posiadające  specjalny pasek nawilżający, zawierający aloes i witaminę E, który niweluje zaczerwienienia. Gillette Mach 3 https://indizio.pl/ to bezkonkurencyjna propozycja ostrzy z powłoką Anti-Friction zmniejszającym tarcie, dzięki którym będziemy mogli cieszyć się precyzyjnie ogolonym ciałem. Wygodna w użyciu i z łatwością dostosowuje się do konturów twarzy. Dzięki sprężynującym wkładkom, które osadzone są na podstawie, a także ostrzom i specjalnie wyważonej rączce uzyskujemy łatwość ale przede wszystkim komfort użytkowania.

Rewelacyjna cena oraz wiele związanych z nią promocji to też jeden z głównych aspektów wpływających na nasz wybór!