image1 image2 image3

Zajęcia pozalekcyjne 2016/2017

Zespół humanistyczny

Imię i nazwisko

nauczyciela

Rodzaj zajęć

Klasa

Termin

Sala

 

Ilona Klaman

Zajęcia przygotowujące do egzaminu z języka polskiego

IIIb

Wtorki 15.15-16

36

 

Beata Ratajczak

Kółko teatralne

IV a

Piątki 14.25-15.15

24H

 

Małgorzata Świtała

Pogotowie przedmiotowe

IV d, IV c Id

Czwartek 14.25-15.10

18

 

Agata Chechła

Zajęcia przygotowujące do egzaminu z języka polskiego

III a III d

Środa 15.20- 16.05

Wtorek 16.10- 16.55

36

 

Marzena Stawicka

Kółko polonistyczne

IV e,b

Poniedziałek 8.00-8.45

36

 

Marzena Stawicka

Zajęcia przygotowujące do egzaminu z języka polskiego

III c

Piątek 9.45-10.30

 

 

Agnieszka Stpiczyńska

Przygotowanie do egzaminu z historii

III b

Poniedziałek 16.10-16.55

34

 

Agnieszka Stpiczyńska

Przygotowanie do egzaminu z historii

III d

Piątek 7.00-7.30

34

 

Agnieszka Stpiczyńska

Pogotowie przedmiotowe

 

Piątek 7.30-8.00

34

 

Bożena Parulska -Pindelska

Zajęcia wyrównawcze

V a

Poniedziałek 15.20-16.05

38

Zespół matematyczno- przyrodniczy

Imię i nazwisko

nauczyciela

Rodzaj zajęć

Klasa

Termin

Sala

Ewa Stpiczyńska

Konsultacje z matematyki

IIA i C Gim.

Poniedziałek 16.00-17.00

22

Katarzyna Czyszkowska

Konsultacje z chemii

 IIIC Gim

IIC Gim

Piątek 9.45

Środa 16.10

10

32

Violetta Śmieszek

Przygotowanie do egzaminu

Konsultacje z matematyki

IIIC Gim

IIIA Gim

IC Gim

IIB Gim

Środa 8.00

Wtorek 7.10

Środa 7.00

Czwartek 7.00

34

21

21

21

Urszula Węgorowska

Przygotowanie do egzaminu

Konsultacje z matematyki

IIID Gim

 

4c, 6a, 6d, IC Gim

Czwartek 7.00

 

Piątek 7.00

22

 

22

Edyta Młynarska

Konsultacje z matematyki

4a, 4d, 5b, 6c, Ia Gim

4a, 5b

Środa 7.10

 

Czwartek 13.40

21

 

21

Grażyna Golińska

Przygotowanie do egzaminu

Kółko matematyczne

IIIB Gim

 

4a

Czwartek 7.00

 

Wtorek 13.25

33

Dorota Werner

Konsultacje z matematyki

Konsultacje z matematyki

Kółko matematyczne

5a i d

 

6b

 

5a i d

Środa 8.00

 

Piątek 7.00

 

Wtorek 7.00

33

 

33

 

33

Ewa Celmer

Konsultacje z zajęć komputerowych i technicznych, projekty edukacyjne

SP

GIM

Czwartek  14.30

 

Ewa Ryrak-Rybarczyk

Konsultacje przedmiotowe

 

Środa 7.15

35

Barbara Jankowska

Konsultacje przedmiotowe

5a

5c

Poniedziałek 8.00

Środa 8.00

 

Piątek 14.35

35 lub stołówka

Stołówka

35

Katarzyna Świechowicz

Konsultacje przedmiotowe

 

Środa 16.10

35

Joanna Stańczak

Konsultacje z fizyki

Gim

Piątek 7.15

32

Dorota Kaniecka

Konsultacje z matematyki

 

IIB Gim

IID Gim

Wtorek 15.15

Piątek 12.40

 

Zespół wychowania fizycznego

Imię i nazwisko

nauczyciela

Rodzaj zajęć

Bławat Damian

Trening bramkarski 

Pn 16:30-17:45, Czw 14:15-15:00 ( Zawisza )

Burchacki Michał

Gry i zabawy sportowe klas 4-6

Pn 13:45-15:45

Czaja Krzysztof

Zajęcia z grupą taneczną

Śr 17:15-18:45, Czw 16:15-17:45

Klub kinomaniaka

Jedna sobota w miesiącu

Kremblewski Maciej

Trening indywidualny

Wt 8:50-9:35 ( Zawisza )

Łachowski Tomasz

Zajęcia treningowe AMO

Pn, Czw 17:00-18:30, Wt, Śr 17:00-19:30

Seroka Anna

Gry i zabawy dla dzieci ze świetlicy

Śr 11:35-12:20

Szuster Kamilla

Gry i zabawy ruchowe dla dzieci ze świetlicy

Śr 12:40-13:25

Wójciak Zbigniew

Gry i zabawy sportowe klas 4-6

Pn 13:45-15:45

Zespół edukacji wczesnoszkolnej

Imię i nazwisko nauczyciela

Rodzaj zajęć

Klasa

Termin

Sala

Anna Bielińska

J. niemiecki

3b

Poniedziałek 14:30-15:15

12

Terapia pedagogiczna/kółko matematyczne

3b

Poniedziałek 15:20-16:05

12

Katarzyna Przybyłowska

Zajęcia dydaktyczo-wyrównawcze

2c

Poniedziałek 15:20-13:25

 

Justyna Kosz

Terapia pedagogiczna/Kółko matematyczne

2b

Czwartek 10:25-11:25

10

Elżbieta Szatkowska

Etyka

3b,3c,2c,1c

Piątek 7:10-7:55

11

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze

3c

Czwartek 10:40-11:25

 

Alicja Maciejewska

Zaburzenia logopedyczne

1c

Czwartek 10:00- 11:00

15

Dorota Targosz

Dogoterapia –zajęcia z udziałem psa

1a

1 raz w miesiącu

23

Zajęcia wyrównawcze

1a

Środa 12:20-13:05

 

Małgorzata Bulman-Goździcka

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

3a

Czwartek 12:40 -13:25

 

Dorota Jankowska

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

2a

Poniedziałek 12:40-13:25

 

Zespół języków nowożytnych

Imię i nazwisko

nauczyciela

Rodzaj zajęć

Klasa

Termin

Sala

 

Karolina Konwinska

 

 

Pogotowie przedmiotowe z języka angielskiego

 

dla chętnych w potrzebie

 

Wtorek g.16.10

 

31

 

Gabriela Kurowska

 

 

Pogotowie przedmiotowe z języka angielskiego

 

dla chętnych w potrzebie

 

Środa  g.16.10

 

31

 

Agnieszka Hubert-Kaczmarek

 

 

Pogotowie przedmiotowe z języka angielskiego

 

dla chętnych w potrzebie

 

Czwartek 15.20

 

37

 

Justyna Nowakowska

 

 

Pogotowie przedmiotowe z języka angielskiego

 

dla chętnych w potrzebie

 

Poniedziałek g.15.20

 

31

 

Iwona  Czerwińska

 

 

Pogotowie przedmiotowe

 

dla chętnych w potrzebie

 

Środa g.16.10

 

S

 

Ewa Płoszaj-Rydzyńska

 

 

Pogotowie przedmiotowe z języka angielskiego

 

kl.5

 

Środa g. 13.40

 

31

 

Ewa Płoszaj-Rydzyńska

 

 

Konsultacje z języka angielskiego

 

dla chętnych w potrzebie

 

Czwartek 17.00

 

31

Zespół nauczycieli religii

Imię i nazwisko nauczyciela

Rodzaj zajęć

Danuta Gruszka

 

 

 

 

Danuta Kocikowska

ABC gry na gitarze  wtorek, godz. 16:10 - 16:55

i  czwartek, godz. 12:40 - 13:25 (ewentualnie dodatkowy  termin po ustaleniu ze mną )

Koło biblijno-teatralne   środa, 14:30 - 15:15

 

 Zajęcia " Ciekawi świata" wtorek, 13.40 - 14.20, sala 14

Zajęcia dodatkowe

 

 

   

PARTNERZY

2017  Zespół Szkół nr 15 Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy