image1 image2 image3

Kalendarz roku szkolnego 2016/2017

 

       Kalendarz roku szkolnego 2016/2017

 

 

 

 Dyżury nauczycieli i trenerów dla rodziców w roku szkolnym 2016/2017

 

Lp

Nazwisko nauczyciela

Termin 24-28.10.2016r

data, godzina, sala

Termin 09-13.01.2017r

data, godzina, sala

Termin 27-31.03.2017r

data, godzina, sala

1

Stpiczyńska Ewa

24.10.2016/pn/ 1700-1800, gab.wicedyr.

09.01.2017/pn/, 1700-1800,gab.wicedyr.

27.03.2017/pn/, 1700-1800,gab.wicedyr.

2

Czyszkowska Katarzyna

26.10.2016/śr/, 1700-1800, gab.wicedyr.

11.01.2017/śr/, 1700-1800, gab.wicedyr.

29.03.2017/śr/, 1700-1800, gab.wicedyr.

3

Adamiak-Jazłowska Grażyna

24.10.2016, 1700-1800, s.13

09.01.2017, 1700-1800, s.13

27.03.2017, 1700-1800, s.13

4

Bielińska Anna

24.10.2016, 1700-1800,

09.01.2017, 1700-1800,

27.03.2017, 1700-1800,

5

Bulman –Goździcka Małgorzata

26.10.2016, 1700-1800, s.13

11.01.2017, 1700-1800, s.13

29.03.2017, 1700-1800, s.13

6

Celmer Ewa

27.10.2016/czw/, 1700-1800,

12.01.2017/czw/, 1700-1800,

30.03.2017/czw/, 1700-1800,

7

Chechła Agata

25.10.2016/wt/, 1700-1800, s.36

10.01.2017/wt/, 1700-1800, s.36

28.03.2017/wt/, 1700-1800, s.36

8

Czerwińska Iwona

24.10.2016, 1700-1800, s.S

09.01.2017, 1700-1800, s.S

27.03.2017, 1700-1800, s.S

9

Dutkowska Anna

26.10.2016, 1700-1800, s.12

12.01.2017, 1700-1800, s.12

29.03.2017, 1700-1800, s.12

10

Erdmann Hanna

24.10.2016, 1700-1800,

09.01.2017, 1700-1800,

27.03.2017, 1700-1800,

11

Frank–Kaszyńska Magdalena

24.10.2016, 1700-1800, s.H25

09.01.2017,1700-1800, s.H25

27.03.2017, 1700-1800, s.H25

12

Golińska Grażyna

26.10.2016, 1700-1800, , s.33

11.01.2017, 1700-1800, s.33

29.03.2017, 1700-1800, s.33

13

Gruszka Danuta

24.10.2016,1700-1800, s.21

09.01.2017, 1700-1800, s.21

27.03.2017, 1700-1800, s.21

14

Hubert – Kaczmarek Agnieszka

25.10.2016/wt/, 1700-1800, s.37

10.01.2017/wt/, 1700-1800, s.37

28.03.2017/wt/, 1700-1800, s.37

15

Jankowska Barbara

24.10.2016, 1700-1800, s.35

09.01.2017, 1700-1800, s.35

27.03.2017,  1700-1800, s.35

16

Jankowska Dorota

26.10.2016, 1700-1800, s.13

11.01.2017, 1700-1800, s.13

29.03.2017, 1700-1800, s.13

17

Kaniecka Dorota

28.10.2016,1700-1800, s.20

13.01.2017, 1700-1800, s.20

31.03.2017, 1700-1800, s.20

18

Klaman Ilona

25.10.2016/wt/, 1700-1800, s.38

10.01.2017/wt/, 1700-1800, s.38

28.03.2017/wt/, 1700-1800, s.38

19

Kocikowska Danuta

26.10.2016/śr/, 1700-1800,

11.01.2017/śr/, 1700-1800,

29.03.2017/śr/, 1700-1800,

20

Konwinska Karolina

25. 10. 2016 r. /wt./, 1700-1800, s.31

10. 01. 2017 r. /wt./, 1700-1800, s.31

28. 03. 2017 r. /wt./, 1700-1800, s.31

21

Kosz Justyna

25. 10. 2016 r. /wt./, 1700-1800, s.11

10. 01. 2017 r. /wt./, 1700-1800, s.11

28. 03. 2017 r. /wt./, 1700-1800, s.11

22

Papuzińki Konrad

26.10.2016, 1700-1800, s. 34

 11.01.2017r./sr/

17.00-18.00, s.34

 28.03.2017

18.00 - 19.00, s. 34

23

Kurowska Gabriela

26.10.2016/śr/, 1700-1800, s. 31

11.01.2017/śr/, 1700-1800, s.31

29.03.2017/śr/, 1700-1800, s.31

24

Kurowska Urszula

26.10.2016, 1700-1800, s.34

11.01.2017, 1700-1800, s.34

29.03.2017, 1700-1800, s.34

25

Łachowska Anna

28.10.2016/pt/,1700-1800, s.S

13.01.2017/pt/, 1700-1800, s.S

31.03.2017/pt, 1700-1800, s.S

26

Maciejewska Alicja

25.10.2016/wt/, 1700-1800, s.9

10.01.2017/wt/, 1700-1800, s.9

28.03.2017/wt/, 1700-1800, s.9

27

Młynarska Edyta

24.10.2016, 1700-1800, s.21

09.01.2017, 1700-1800, s.21

27.03.2017, 1700-1800, s.21

28

Nowakowska Justyna

24.10.2016, 1700-1800, s.31

09.01.2017, 1700-1800, s.31

27.03.2017, 1700-1800, s.31

29

Olszewski Piotr

25.10.2016, 1700-1800, s.16

10.01.2017, 1700-1800, s.16

28.03.2017, 1700-1800, s.16

30

Parulska-Pindelska Bożena

25.10.2016/wt/, 1700-1800, s.38

10.01.2017/wt/, 1700-1800, s.38

28.03.2017/wt/, 1700-1800, s.38

31

Płoszaj – Rydzyńska Ewa

27.10.2016/czw/, 1700-1800, s.31

12.01.2017/czw/, 1700-1800, s.31

30.03.2017/czw/, 1700-1800, s.31

32

Połomski Krystian

25.10.2016, 1700-1800

10.01.2017, 1700-1800

28.03.2017, 1700-1800

33

Przybyłowska Katarzyna

25.10.2016/wt/, 1700-1800, s.9

10.01.2017/wt/, 1700-1800, s.9

28.03.2017/wt/, 1700-1800, s.9

34

Ratajczak Beata

24.10.2016/pn/, 1700-1800, s.H24

09.01.2017/pn/, 1700-1800, s.H24

27.03.2017/pn/, 1700-1800, s.H24

35

Stańczak Joanna

24.10.2016/pn/, 1700-1800, s.32

09.01.2017/pn/, 1700-1800, s.32

27.03.2017/pn/, 1700-1800, s.32

36

Stawicka Marzena

28.10.2016,1700-1800, s.36

13.01.2017, 1700-1800, s.36

31.03.2017, 1700-1800, s.36

37

Stępień Grażyna

24.10.2016/pn/, 1700-1800, s.13

09.01.2017/pn/, 1700-1800, s.13

27.03.2017/pn/, 1700-1800, s.13

38

Stpiczyńska Agnieszka

24.10.2016, 1700-1800, s.34

09.01.2017, 1700-1800, s.34

27.03.2017, 1700-1800, s.34

39

Szatkowska Elżbieta

24.10.2016, 1700-1800, s.11

09.01.2017, 1700-1800, s.11

27.03.2017, 1700-1800, s.11

40

Schulz Ewa

24.10.2016/pn/, 1700-1800, s.33

10.01.2017/wt/, 1700-1800, s.31

28.03.2017/wt/, 1700-1800, s.31

41

Śmieszek Violetta

26.10.2016/śr/, 1700-1800, s. 21

11.01.2017/śr/, 1700-1800, s.21

29.03.2017/śr/, 1700-1800, s.21

42

Świechowicz Katarzyna

28.10.2016/pt/,1700-1800, s.35

13.01.2017/pt/, 1700-1800, s.35

31.03.2017/pt, 1700-1800, s.35

43

Świtała Małgorzata

27.10.2016/czw/, 1700-1800, s.18

12.01.2017/czw/, 1700-1800, s.18

30.03.2017/czw/, 1700-1800, s.18

44

Targosz Dorota

27.10.2016/czw/, 1800-1900,

12.01.2017/czw/, 1800-1900,

30.03.2017/czw/, 1800-1900,

45

Werner Dorota

27.10.2016/czw/, 1700-1800, s.33

12.01.2017/czw/, 1700-1800, s.33

30.03.2017/czw/, 1700-1800, s.33

46

Węgorowska Urszula

25.10.2016/wt/, 1700-1800, s.22

10.01.2017/wt/, 1700-1800, s.22

28.03.2017/wt/, 1700-1800, s.22

47

Wieczorek Aleksandra

26.10.2016/śr/, 1700-1800, s. 20

11.01.2017/śr/, 1700-1800, s.20

29.03.2017/śr/, 1700-1800, s.20

48

Zalas Agnieszka

25.10.2016/wt/, 1700-1800, s.36

10.01.2017/wt/, 1700-1800, s.36

28.03.2017/wt/, 1700-1800, s.36

49

Zawojska Violetta

25.10.2016/wt/, 1700-1800, s.26

10.01.2017/wt/, 1700-1800, s.26

28.03.2017/wt/, 1700-1800, s.26

50

Ryrak – Rybarczyk Ewa

28.10.2016/pt/,1700-1800, s.35

13.01.2017/pt/, 1700-1800, s.35

31.03.2017/pt, 1700-1800, s.35

 

Nazwisko i imię

24-28.10.2016

Dzień ; godzina

09-13.01.2017

Dzień ; godzina

27-31.03.2017

Dzień ; godzina

Sala

Urbanek J.

 czwartek 17:00-18:00

 czwartek 17:00-18:00

 czwartek 17:00-18:00

 Gabinet Wicedyrektora ds.  sportu- hala sportowa

Barej E.

wtorek 17:00 – 18:00

wtorek 17:00 – 18:00

wtorek 17:00 – 18:00

Świetlica Zawiszy

Hradoukina V.

piątek 18:00-19:00

piątek 18:00-19:00

piątek 18:00-19:00

Świetlica Zawiszy

Janasek K.

wtorek 17:00 – 18:00

wtorek 17:00 – 18:00

wtorek 17:00 – 18:00

Świetlica Zawiszy

Łukaszek M.

poniedziałek 17:00 – 18:00

poniedziałek 17:00 – 18:00

poniedziałek 17:00 – 18:00

Świetlica Zawiszy

Kaczocha A.

czwartek 17:00 – 18:00

czwartek 17:00 – 18:00

czwartek 17:00 – 18:00

Pokój N-li w-f

Seroka A.

wtorek 17:00 – 18:00

wtorek 17:00 – 18:00

wtorek 17:00 – 18:00

Pokój N-li w-f

Stefańska M.

poniedziałek; 18:00-19:00

zw. lek

zw. lek

Pokój N-li w-f

Szuster K.

piątek 17:00 – 18:00

piątek 17:00 – 18:00

piątek 17:00 – 18:00

Pokój N-li w-f

Burchacki M.

czwartek 17:00 – 18:00

czwartek 17:00 – 18:00

czwartek 17:00 – 18:00

Pokój N-li w-f

Bławat D.

poniedziałek 18:00-19:00

poniedziałek 18:00-19:00

poniedziałek 18:00-19:00

Pokój N-li w-f

Czaja K.

środa 17:00 – 18:00

środa 17:00 – 18:00

środa 17:00 – 18:00

Pokój N-li w-f

Jankowski Ł.

wtorek 18:00-19:00

wtorek 18:00-19:00

wtorek 18:00-19:00

Pokój N-li w-f

Jankowski T.

wtorek 17:00 – 18:00

wtorek 17:00 – 18:00

wtorek 17:00 – 18:00

Pokój N-li w-f

Juszczak S.

czwartek 17:00 – 18:00

czwartek 17:00 – 18:00

czwartek 17:00 – 18:00

Pokój N-li w-f

Kremblewski M.

poniedziałek; 17:00 – 18:00

poniedziałek; 17:00 – 18:00

poniedziałek; 17:00 – 18:00

Pokój N-li w-f

Krygier R.

poniedziałek; 17:00 – 18:00

poniedziałek; 17:00 – 18:00

poniedziałek; 17:00 – 18:00

Pokój N-li w-f

Kuć D.

poniedziałek; 18:00-19:00

poniedziałek; 18:00-19:00

poniedziałek; 18:00-19:00

Pokój N-li w-f

Łachowski T.

czwartek 18:00-19:00

czwartek 18:00-19:00

czwartek 18:00-19:00

Orlik/

pokój N-li wf

Malinowski D.

poniedziałek 18:00-19:00

poniedziałek 18:00-19:00

poniedziałek 18:00-19:00

Świetlica Zawiszy

Magowski A.

poniedziałek 18:00-19:00

poniedziałek 18:00-19:00

poniedziałek 18:00-19:00

Pokój N-li w-f

Modracki M.

czwartek 18:00-19:00

czwartek 18:00-19:00

czwartek 18:00-19:00

Pokój N-li w-f

Modrzyński T.

poniedziałek; 17:00 – 18:00

poniedziałek; 17:00 – 18:00

poniedziałek; 17:00 – 18:00

Pokój N-li w-f

Pilewski R.

poniedziałek; 17:00 – 18:00

poniedziałek; 17:00 – 18:00

poniedziałek; 17:00 – 18:00

Świetlica Zawiszy

Rzepa A.

poniedziałek; 17:00 – 18:00

poniedziałek; 17:00 – 18:00

poniedziałek 17:00 – 18:00

Świetlica Zawiszy

Sobowiec B.

środa 17:00 – 18:00

środa 17:00 – 18:00

środa 17:00 – 18:00

Pokój N-li w-f

Tomczak R.

wtorek 17:00 – 18:00

wtorek 17:00 – 18:00

wtorek 17:00 – 18:00

Pokój N-li w-f

Wójciak Z.

wtorek; 17:00 – 18:00

wtorek; 17:00 – 18:00

wtorek; 17:00 – 18:00

Pokój N-li w-f

Paluanczyk V.

piątek 18:00-19:00

piątek 18:00-19:00

piątek 18:00-19:00

Świetlica Zawiszy

Babouz R.

piątek 18:00-19:00

piątek 18:00-19:00

piątek 18:00-19:00

Świetlica Zawiszy

Szychulska J.

wtorek 17:00 – 18:00

wtorek 17:00 – 18:00

wtorek 17:00 – 18:00

Świetlica

Grocki M.

 

 

 

 

Kulpeksza P.

 

 

 

 

Świątkowski R.

 

 

 

 

Pasieczny J.

 

 

 

 

 

 

   

PARTNERZY

2017  Zespół Szkół nr 15 Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy