image1 image2 image3

Festyn Rodzinny 2017

Dnia 3 czerwca odbył się w naszej szkole kolejny już Festyn Rodzinny.

Uczniowie naszej szkoły wraz z rodzicami mogli podziwiać występy szkolnego zespołu wokalnego, pokazy utalentowanych akrobatów i gimnastyków oraz naszych uroczych cheerleaderek. Nie zabrakło również pokazów żonglerki piłką nożną i występów młodych aktorów, którzy prezentowali utwory Jana Brzechwy. Dużym zainteresowaniem cieszyły się licytacje koszulek sportowych oraz biletów na mecze piłki nożnej, które przeprowadzał Pan dyrektor Tomasz Gadziński. Każdy mógł spróbować swoich sił w różnych zabawach sportowych oraz odwiedzić stoiska o tematyce wojskowej, obejrzeć ciekawe wystawy, a także skosztować pysznych ciast w naszej kawiarence.

Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę!
 

 

 

 

 

 

 

 

   

PARTNERZY

2017  Zespół Szkół nr 15 Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy