image1 image2 image3

„O Puchar Tymbarku” - 4 miejsce w Polsce !!!

     

  Uczniowie naszej szkoły, reprezentując województwo kujawsko – pomorskie, zajęli 4 miejsce w finale ogólnopolskiego turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”.

W meczach grupowych SP 69 Bydgoszcz pokonało UKP AP REISS Poznań 1:0 i ZPN Lubuskie 5:0    oraz zremisowało z SP 19 Elbląg 2:2, czego rezultatem było wyjście z grupy z 1 miejsca. Drabinka pucharowa zaczęła się dla nas wyśmienicie, pokonując UKS Niedźwiadek Chełm 3:0. W półfinale, przegrywając minimalnie 0:1 z SP 45 Wrocław, straciliśmy wielką szansę  na upragniony finał, który miał zostać rozegrany na stadionie PGE Narodowy.  W meczu o 3 miejsce spotkaliśmy się z naszymi grupowymi rywalami UKS AP REISS Poznań. W regulaminowym czasie gry był remis 1:1 i o zwycięstwie decydowały rzuty karne.  Niestety tym razem nie mieliśmy tyle szczęścia przegrywając 2:3, a tym samym zostając 4 drużyną w Polsce. Warto dodać, że mecz o 3 miejsce z udziałem naszych reprezentantów oglądali m.in.: selekcjoner reprezentacji Polski Adam Nawałka, dyrektor reprezentacji Andrzej Iwan oraz  trenerzy Stefan Majewski, Marcin Dorna i Bartłomiej Zalewski.Skład zespołu SP 69 Bydgoszcz: Adam Wierzbicki – kapitan, Aleks Pelczarski, Igor Oleksy, Tomasz Chabasiński, Szymon Hodur, Michał Pawlak, Mikołaj Januszewski,  Szymon Paradowski, Jarema Zieniewicz, Mateusz Śmiglewski.  Trener zespołu: p. Rafał Krygier.


                                                                                       

   

PARTNERZY

2017  Zespół Szkół nr 15 Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy