Wykonywane przez nas litery ozdobne umożliwią Ci stworzenie eleganckiej reklamy

2019-12-16

Nasze litery ozdobne pozwolą Ci skutecznie wyróżnić się na tle innych firm. Litery pozłacane ze stali nierdzewnej to dzieła sztuki dla najbardziej wymagających klientów. Jeśli chcesz zamówić 2 litery i znak & to proszę zamówić 3 sztuki. Znak & liczy się jak litera ) Jeśli chcesz zamówić 2 litery i znak & to proszę zamówić 3 sztuki. Wykonywane przez nas litery ozdobne http://peticado.pl/kategoria/literki-na-sciane-z-imieniem-dziecka umożliwią Ci stworzenie eleganckiej reklamy zewnętrznej. Zegary ozdobne wykonane ze stali nierdzewnej z cyferblatem z płyty kompozytowej, licem z poliwęglanu litego. Dzięki profesjonalnemu zapleczu sprzętowemu możemy wyprodukować litery nierdzewne o nawet najbardziej niestandardowym kształcie. Litery dostarczamy osobiście lub kurierem w każde miejsce w Polsce! Litery, logotypy, elementy graficzne wycinane laserowo lub strumieniem wody z blachy miedzianej. Litery z blachy stalowej mogą być w wersji do przyklejenia bezpośrednio do podłoża lub z dospawanymi od lewej strony szpilkami montażowymi. Litery spawane są laserem YAG, a w przypadku większych obiektów w technologii TIG lub MIG z funkcją lutospawania. Ozdobne litery, cyfry i znaki świetlne to wyjątkowa dekoracja na wiele okazji, takie jak przyjęcia weselne, przyjęcia urodzinowe, baby shower, chrzciny i komunie, imprezy firmowe. Litery wykonane ze stali nierdzewnej, spawane laserowo. Trenuję trochę w bujo:)) Niedawno założyłam z poważnym zamiarem niebawienia się w żadne dziwne litery i obrazki, ale wsiąkłam. Litery możemy też poddać procesowi złocenia. Litery wykonane w całości z blachy stalowej nierdzewnej, szlifowanej. Litery płaskie, wycinane laserowo lub strumieniem wody. Wszystkie litery, cyfry i znaki posiadają ozdobne lampki przypominające kryształy. Jeśli masz pomysł na swoje własne litery napisz. Piękne ozdobne literki wykonane z wysokiej jakości drewnopochodnego mdf o grubości 19 mm, pomalowane ekologiczną farbą akrylową. Litery ozdobne, nierdzewne Wykonywane przez nas litery ozdobne umożliwią Ci stworzenie eleganckiej reklamy zewnętrznej. Litery do montażu wewnątrz i na zewnątrz. Litery z blachy nierdzewnej, spawane laserowo, elektropolerowane. Dzięki nim litery mają elegancki charakter i wyjątkowy efekt świetlny. Pozłacane litery ze stali nierdzewnej, to najwyższa jakość, niepowtarzalny efekt i prestiż. Litery, znaki zespolone - lica z plexi opal mlecznej lub barwionej w masie , boki formowane za pomocą automatu. Nasza oferta obejmuje litery ze stali nierdzewnej, aluminium, mosiądzu z różnymi powłokami galwanicznymi. Dopiero w ostatnim etapie produkcji litery poddawane są procesowi miedziowania.