Jakie wybrać najlepsze szelki dla psa?

2020-09-04

Szelki dla psa są podstawowym wyposażeniem każdego pieska. Właściciel powinien zadbać o to, aby szelki były odpowiednio dobrane.


Zabezpieczenie psa podczas jazdy samochodem

Co jak co, ale każdy pasażer, który podróżuje samochodem musi mieć zapięte pasy. Co ciekawe psów także to dotyczy. Przydadzą się na pewno najlepsze szelki dla psa https://www.dogcessories.pl/szelki/. Mowa oczywiście o szelkach samochodowych. Najlepsze szelki dla psa wpina się bezpośrednio do pasa bezpieczeństwa przy pomocy zapięcia specjalnego. Najlepsze szelki dla psa mają często w miejscu klatki piersiowej specjalnie użytą piankę, która znacznie amortyzuje szarpnięcia pojazdu.


Bardzo istotne jest także to, że są one regulowane. Nie krępują w żadnym wypadku ruchów, a więc pies ma w pełni możliwości swobodnie zmienić swoją pozycje, a nawet się wygodnie ułożyć do snu. Same szelki mogą służyć także jako spacerowe szelki.


Szelki oczywiście znajdziemy w każdy sklepie zoologicznym. Stawiajmy na te o wyższej jakości. W związku z tym zwykłych szelek nie wybieramy.