Do Wrocław lokale użytkowe do wynajęcia lokal użytkowy z witryną przy

2019-08-01

Lokal użytkowy/gastronomiczny do wynajęcia w centrum Wrocławia. Warto zastanowić się, czy bardziej na początku opłaca się znaleźć niewielki lokal do wynajęcia we Wrocławiu, a z czasem przenieść się do większego? Do wynajęcia lokal biurowy przy. Polecamy do wynajęcia pokój biurowyw budynku biurowo-usługowym. Do Wrocław lokale użytkowe do wynajęcia https://visionoffices.pl/lokale-uzytkowe/ lokal użytkowy z witryną przy. Powierzchnie biurowe, lokale usługowe od 12 m2 - do 320 m2 - aranżacja przestrzeni dostosowana do potrzeb klienta! Dokerskiej 2a informuje, że posiada do wynajęcia następujące lokale. Dużą korzyścią jest również to, że lokale użytkowe we Wrocławiu na rynku pierwotnym powstają najczęściej na nowych osiedlach. PlDo wynajęcia biuro w biurowcu przy. Do wynajęcia reprezentacyjny obiekt biurowo-usługowy. Do wynajęcia klimatyzowana powierzchnia biurowa -350. Istnieje możliwość wynajęcia sali od poniedziałku do piątku oraz w weekendy. LokalDo wynajęcia część dużego lokalu. Lokale użytkowe we Wrocławiu cieszą się coraz większą popularnością. ) Pokaż więcej Oferujemy do wynajmu 2 lokale użytkowe zlokalizowane przy. Większość pomieszczeń w centrum to właśnie lokale używane. DO wynajęcia hala produkcyjno-magazynowa Wysokość hali 3,3m. Wrocław jest miastem o olbrzymim potencjale biznesowym. Dodatkowo, są do wynajęcia rampy. Do wynajęcia nowa hala magazynowa. PlDo wynajęcia całe piętro w biurowcu przy. Do wynajęcia nowa hala magazynowo / biurowa, okolice. Lokale użytkowe we Wrocławiu można znaleźć wszędzie - trzeba jednak sprawdzić potencjał okolicy. PlDo wynajęcia pół piętra w biurowcu przy. Do wynajęcia magazyn + biuro + toaleta! Należą do nich na przykład możliwość znalezienia już w pełni wyposażonego lokalu do wynajęcia we Wrocławiu. Do wynajęcia obiekt magazynowo - produkcyjny o powierzchni 800 m2 z możliwością poszerzenia o kolejny moduł magazynowy w zależności od potrzeby. Do wynajęcia samodzielny pokój biurowy o powierzchni. Oferujemy do wynajęcia pomieszczenia biurowe, magazynowe od 18 m2 do 96 m2 w atrakcyjnych cenach. Dokerskiej 2a informuje, że posiada do wynajęcia następujące lokale użytkowe. Do wynajęcia magazyn 625 m wraz z częścią ekspozycyjno- biurową. Polecamy do wynajęcia wolną powierzchnię biurowo-usługową o metrażu 245 m2 z pięknym widokiem na Rynek, ratusz oraz. Polecam do wynajęcia atrakcyjny,kameralny lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w samym centrum Wrocławia. Lokale użytkowe we Wrocławiu kosztują. Polecam do wynajęcia bardzo ładny magazyn o powierzchni 380 m kw( ok 70 m2 pomieszczeń biurowych), posadzka przemysłowa niepylna, wysokość 4m, brama z poziomu zero: wysokości 2,50/2,5. Lokale bardzo jasne, ze względu na dużą ilość okien. Lokal usługowo-handlowy 77 m2 Do wynajęcia lokal na parterze, który idealnie nadaje się na sklep. Polecam do wynajęcia magazyn wysokiego składowania. Dokerskiej 2a informuje, że posiada do wynajęcia miejsce postojowe nr 10 o powierzchni 16,50 m², położone w garażu czterostanowiskowym w przyziemiu pawilonu handlowego przy.